Bruģēšana

L un L SERVISS

Pieliec prātu, aiztaupi spēku!
Bruģēšana

Piedāvājam šādus pakalpojumus bruģēšanas darbu jomā:

  • bruģakmens segumi brauktuvēm, gājēju un velosipēdistu celiņiem, piemājas dārziem, iekšpagalmiem u.c.
  • bruģakmens kāpnes un terases

Veidojam bruģa segumus no šādiem materiāliem:
Betona bruģakmens – mākslīgi veidots akmens. Tautā vēl jo projām ir visizplatītākais bruģakmens veids tā pieejamības, formu, krāsu, nelielās cenas un salīdzinoši vienkāršākas ieklāšanas dēļ. Dažādus betona bruģa paveidus (piem. eko) un formas ir iespējams savā starpā kombinēt, kā arī likt kopā ar citiem bruģakmens (klinkera, granīta, koka utt.) veidiem, tādējādi dodot iespēju panākt vizuālo daudzveidību, vienlaikus nodrošinot kvalitāti.
Granīta bruģakmens– izveidojušies vulkānu darbības rezultātā. Praksē segumos garantē augstu mehānisko izturību un nodrošina ceļus ar kvalitatīvu segumu paaudžu garumā. Atkarībā no minerālu sastāva un daudzuma akmenī, veidojas samērā plaša krāsu gamma. Materiālu apstrādājot (pulējot, bučardējot), tas kalpo kā ekskluzīvs un izsmalcināts dzīvojamās vides elements.
Laukakmens bruģakmens– vissenākais bruģakmens veids. Dabīga materiāla akmens. Cienījama vērtība, kas apveltīta ar ilgmūžību. Ieklāts rada senatnes klātbūtni un veido skaistu vides telpas dizainu.
Klinkera bruģakmens– no augstā temperatūrā apdedzināta māla veidots bruģakmens. Māla mehāniskās īpašības nodrošina augstus tehniskos parametrus. Dabīgie krāsu toņi harmonizē ar apkārtējo vidi un ainavu.
Beramie materiāli– šķembas, oļi, tenisīts. Zemās mehāniskās stiprības dēļ nav ieteicams ceļiem ar lielāku slodzi. Šo materiālu segumi gaumīgus veido nelielus celiņus vai laukumus dārzā, veidojot daudzveidīgāku dārza labiekārtojumu. Veiksmīgs dekoratīvais elements dobēs vai citos dārza elementos.

Paveiktie Darbi

Aplūkojiet mūsu paveiktos darbus bruģēšanā.